Greek-Nakama Hellenic Fansubs
Yu-Gi-Oh! Poup_zpsd07587f6

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Nakama Hellenic Fansubs
Yu-Gi-Oh! Poup_zpsd07587f6
Greek-Nakama Hellenic Fansubs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yu-Gi-Oh!

+2
Mpompiras
Kru Liakos Assassin
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Τρι Απρ 17, 2012 10:32 am

Ασχολειται καποιος απο εσας με Yugioh;εννοω και κανονικα με καρτες και με τα πρωτα επεισοδια.οχι μονο με τα 5D's

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Τετ Απρ 18, 2012 3:28 am

Εγώ! Άρχισα από τότε που είδα το Yu-Gi-Oh στο Star.
Από τότε μία φορά το σταμάτησα αλλά τώρα τα τελευταία δύο χρόνια περίπου παρακολουθώ τι γίνετε!
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Τετ Απρ 18, 2012 11:11 am

αχα.μπραβο σου.εχεις deck?

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Τετ Απρ 18, 2012 9:11 pm

Fairy deck! Αυτό που προσπαθώ να κάνω καλό! Επίσης έχω και Blackwing deck!
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Πεμ Απρ 19, 2012 12:26 pm

Μια χαρά!εγώ ενα Power Deck ξέρεις με τέρατα 1900 επίθεση το καλό και ένα Dark deck με σπάνιες κάρτες και αυτό ντάξει καλό είναι

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Light Πεμ Απρ 19, 2012 12:52 pm

Καλά και το Power Deck είναι ικανό να κερδίζει; Τέρατα από 1900 και πάνω υπάρχουν αλλά δεν είναι πολλά αυτά που έχουν κάποιο Effect.
Εκτός και αν παίζεις και με μαγικές κάρτες και παγίδες. Αλλά και πάλι πιστεύω πως είναι αρκετά ευάλωτο αυτό το Deck. Αν ο αντίπαλός σου μία στο εκατομμύριο έχει το Gravity Bind; ή το Messenger of Peace και πιστεύω πως δεν είναι απίθανο να έχει μία από αυτές τις δύο κάρτες στο Deck ο αντίπαλός του και πιο μεγάλες πιθανότητες να της έχει αν παίζει με τέρατα μέχρι 1500 και πολλές μαγικές κάρτες και παγίδες. π.χ. Bad Reaction to Simochi και Gift Card.
Επίσης το Power Deck δεν θα είχε ελπίδα σε Six Samurai Deck που απλά τα σπάνε σαν κάρτες.
Σε Elemental HERO που και αυτά έχουν τρελά Effect και σε Blackwing Deck δεν θα έκαναν πολλά γιατί δεν ξέρω αν ξέρεις πως τα Blackwing έχουν πολλά Special Summon Effect οπότε σχδόν 80% στον πρώτο γύρο θα καλέσουν ένα Syncro Monster με δύναμη πάνω από 2300 σίγουρα.

Εγώ πλέον δεν παίζω... μαζεύω μόνο για συλλογή απλά φτιάχνω διάφορες στρατηγικές για το πως μπορεί να κερδίσει το κάθε Deck χωρίς μεγάλη προσπάθεια.
Ένα Deck που έχω φτιάξει είναι με Fiend's. Αρκετά δυνατό. Με κύριο τέρας Dark Armed Dragon.


Light
Light
Great Anime Fan
Great Anime Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : New Domino

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από xristofo24 Παρ Απρ 20, 2012 1:51 am

Six Samurai & Elemental HEROES [please] [please] (λατρεμενα decks).. σε ενα unofficial παιχνιδι μια τραπουλα Six Samurai ειναι πιστευω η καλυτερη που υπαρχει.. (γιατι σε official δε γινεται πλεον εχουνε απαγορεψει την Κυριοτερη καρτα αυτης της τραπουλας).. παντως σε ολα τα games που εχω στο psp (Yu-Gi-Oh Tag Force) με 3 τραπουλες παιζω.. (με σειρα προτερεοτητας) Six Samurai - Elemental Hero - Lightsworns πραγματικα "καταστροφικες" τραπουλες με τεραστια ποσοστα για OTK! [sugoi] [sugoi]

xristofo24
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Παρ Απρ 20, 2012 2:54 am

Light έγραψε:Καλά και το Power Deck είναι ικανό να κερδίζει; Τέρατα από 1900 και πάνω υπάρχουν αλλά δεν είναι πολλά αυτά που έχουν κάποιο Effect.
Εκτός και αν παίζεις και με μαγικές κάρτες και παγίδες. Αλλά και πάλι πιστεύω πως είναι αρκετά ευάλωτο αυτό το Deck. Αν ο αντίπαλός σου μία στο εκατομμύριο έχει το Gravity Bind; ή το Messenger of Peace και πιστεύω πως δεν είναι απίθανο να έχει μία από αυτές τις δύο κάρτες στο Deck ο αντίπαλός του και πιο μεγάλες πιθανότητες να της έχει αν παίζει με τέρατα μέχρι 1500 και πολλές μαγικές κάρτες και παγίδες. π.χ. Bad Reaction to Simochi και Gift Card.
Επίσης το Power Deck δεν θα είχε ελπίδα σε Six Samurai Deck που απλά τα σπάνε σαν κάρτες.
Σε Elemental HERO που και αυτά έχουν τρελά Effect και σε Blackwing Deck δεν θα έκαναν πολλά γιατί δεν ξέρω αν ξέρεις πως τα Blackwing έχουν πολλά Special Summon Effect οπότε σχδόν 80% στον πρώτο γύρο θα καλέσουν ένα Syncro Monster με δύναμη πάνω από 2300 σίγουρα.

Εγώ πλέον δεν παίζω... μαζεύω μόνο για συλλογή απλά φτιάχνω διάφορες στρατηγικές για το πως μπορεί να κερδίσει το κάθε Deck χωρίς μεγάλη προσπάθεια.
Ένα Deck που έχω φτιάξει είναι με Fiend's. Αρκετά δυνατό. Με κύριο τέρας Dark Armed Dragon.



'Εχω κερδίσει όλα τα Deck που μου λες εκτώς απο το six samourai που δεν εχω δει ποτε.Είναι πολύ ικανό να κερδίσει.έχω πολύ καλές παγίδες και μαγικές.Gravity bind έχει ένας ξαδερφός μου με Relinquished, thousand eyes restrict και όλα αυτά τον νικαω εύκολα γιατί πολύ απλα από τον πρωτο γύρο μου έρχονται τουλάχιστον 2 τέρατα.επίσης εχω eagle eye.έχω κερδίσει μικρά τουρνουά και έπαιζαν καλά Deck οπως αυτα που λες.ένας μου κατέβασε Synchro τον πρώτο γύρο αλλα τον νίκησα σχετικά εύκολα.και ένας ξαδερφός μου έχει power deck αλλά έχει και τους μοναχούς και σαν ομάδα δεν εχουμε χασει.οποτε μν λες οτι τα power deck οπωσδηποτε χανουν απο τις βλακειες των 5D με τα synchro και αυτά τα καινουργια.έως να σου κααααατσει στρατηγικη θα σου εχω πεταξει 3 1900ρια και 5 παγιδες και μαντεψε τι γινεται.το Dark απο την αλλη δεν είναι πολύ δοκιμασμένο με τον αδερφό μου καλά πάει ομως.κύρια κάρτα ειναι ο dark armed dragon και το wicked dreadroot.

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Παρ Απρ 20, 2012 4:13 am

Κοιτάξτε το θέμα σε όλο το Yu-Gi-Oh είναι η τύχη και μετά η στρατηγική. Κάθε γύρο τραβάς μία τυχαία κάρτα και βασίζεις την στρατηγική σου για τον συγκεκριμένο γύρο στην κάρτα που τράβηξες.
Επίσης όλο το θέμα είναι η Advance κάρτες που θα έχεις σε σχέση με τον αντίπαλό σου. Ένα Deck μπορεί να αποτελείτε από καλές κάρτες δυνατές και με καλά Effect's αλλά η πιθανότητα να φέρεις την κάρτα που χρειάζεται είναι μία στις 40 ή 50 ή 30 αναλόγως πόσες κάρτες σου έχουν μείνει, με βάση λοιπόν αυτό δεν πρέπει να φτιάχνεις ένα Deck που μέσα θα έχει τέρατα που θα φτιάχνουν την καλύτερη τεχνική θα πρέπει να έχεις και τέρατα άκυρα έτσι ώστε να σε βοηθάνε αν τυχόν δεν τραβήξεις αυτό που θέλεις. Πάλι το Power Deck κατά την γνώμη όπως το φαντάζομαι πρέπει να βασίζεται σε μαγικές και παγίδες κάρτες καθώς κιόλας ότι πρέπει να έχεις παραπάνω από 40 κάρτες για να καλύπτεις τα κενά τον τέλειων Effect που σίγουρα θα λείπουν διότι ένα τέρας που έχει 1900 δύναμη πολύ πιθανόν να μην έχει και ένα τόσο καλό Effect γιατί σου λέει για κάτσε ρε φίλες αυτό είναι επίπεδο τέσσερα έχει 1900 επίθεση σχεδόν ίδιο με αυτό της Dark Magician Girl που θέλει και μία θυσία δεν θα του βάλουμε καλό Effect, επίσης το κενό τον μην Effect τεράτων π.χ. Gemini Elf έχει επίθεση 1900 αλλά δεν έχει Effect οπότε για να καλύψεις αυτό το κενό χρειάζεσαι μαγική κάρτα.
Προσοχή δεν λέω ότι είναι άσχημο Deck ή άχρηστο. Δεν θα μπορούσα κιόλας γιατί πιστεύω πως κάθε τράπουλα μπορεί να κερδίσει.
Όμως πλέον στο νέο παιχνίδι του Yu-Gi-Oh, δηλαδή στη νέο εποχή όπου τα Synchro και τα Xyz είναι ικανά να τα καλέσει και το ποιο απλό Deck χρειάζονται τέρατα τα οποία είναι δυνατά αλλά να έχουν και ένα καλό Effect και αυτό το κάνουν για να βάλουν 40 κάρτες μέσα στην τράπουλα να έχουν ποιο πολλές πιθανότητες να έρθουν τέρατα για να καλέσει το Synchro ή το Xyz και δεν έχουν μαγικές η παγίδες τόσες και έχουν τις βασικές. Κανένα Mirror Force κανένα Mystical Space Typhoon τέτοια καλές μεν κάρτες αλλά δεν μπορούν να καλύψουν όλο το έβρος τον επιθέσεων...

π.χ. Εγώ στο Blackwing Deck δεν έχω πολλές μαγικές κάρτες η παγίδες εκτός από Mystical Space Typhoon, Mirror Force, Dark Bride κλπ κλπ κάρτες με τις οποίες μπορώ να προστατέψω τα τέρατά μου ή τους πόντους ζωή ή να πάρω Advance στον επόμενο γύρο.

άλλο παράδειγμα τα Lightsworn είναι τέρατα που θέλει πολλές κάρτες μέσα στην τράπουλα. Η στρατηγική για αυτό το Deck είναι να πετάξεις πολλές κάρτες στο νεκροταφείο, το βασικό τέρας του είναι το Judgment Dragon που έχει επίθεση 3000 και μπορείς να τον καλέσεις μόνο αν έχεις 4 διαφορετικά Lightsworn τέρατα στο νεκροταφείο.

Γενικός παίζουν πολλά και ο καθένας παίζει με ένα και μοναδικό στυλ.
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από xristofo24 Παρ Απρ 20, 2012 9:12 am

σιγουρα η καθε τραπουλα μπορει να κερδισει και καμια δεν ειναι αηττητη. Με τα Lightsworn παντως ακομα και χωρις το Judgment Dragon μπορεις να κανεις ποοολλα! αλλα. πρωτα απο ολα το Gragonith, Lightsworn Dragon περνει 300 για καθε lightsworn με διαφορετικο ονομα στο νεκροταφειο. επειτα υπαρχει η Celestia, Lightsworn Angel που μπορει να καταστρεψει 2 καρτες του αντιπαλου και σου στελνει και 4 καρτες στο νεκροταφειο (το ζητουμενο των Lightsworn). ακομη η Lumina, Lightsworn Summoner που σε βοηθαει να φορτωσεις ακομα ποιο πολυ τη μερια σου (ακομα ενα χαρακτηριστικο των Lightsworns). μετα μπορεις να χρησιμοποιησεις το Pot of Avarice για να ξαναγεμισεις το deck σου και να παρεις καρτες και παλι , το Honest επεισης πολυ χρησιμη καρτα σε αυτη τη τραπουλα μιας και ολα ειναι Light-type και ο αντιπαλος δε θα ξερει απο που του ηρθε. Γενικα πιστευω πως τα Lightsworns ειναι απο τις πλεον πανισχυρες τραπουλες (ακομα και στα official μιας και ο Judgment Dragon δεν εχει banαριστει ακομα τουλαχιστον) και ισως η καλυτερη για ΟΤΚ

xristofo24
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Σαβ Απρ 21, 2012 3:10 am

Το πιστεύω πως είναι μία από τις καλύτερες τράπουλες! Δεν έχω παίξει ποτέ με τέτοια τράπουλα απλά μου έχουν πει.!
Γενικός τα Fairy τέρατα είναι τέρατα με πολύ μεγάλη δύναμη και τέλεια Effect. Όταν υπάρχουν και μαγικές που σου λέει κάνει Special Summon ένα Light τέρας όποια και αν είναι αυτό... κάλεις ότι βρεις!
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Σαβ Απρ 21, 2012 12:12 pm

Καταρχιν συγνωμη αν ποσταρα καπως αποτομα απλως νταξει δεν μπορω να σας πω οτι για παραδειγμα μια τραπουλα Zombie η forest η warrior κτλ ειναι αχρηστη και οτι δεν νικαει ΠΟΤΕ η οτι δεν ειναι ικανη να νικησει.ετσι δεν ειναι?και φυσικα δεν ειπα οτι τα Power Decks ειναι τα καλυτερα.ειναι πως θα παιξεις και τι θα κατσει σε σενα και στον αντιπαλο.ολα τα Decks εχουν ενα αδυναμο σημειο.τα Power decks για παραδειγμα οπως ειπατε εχουν την αδυναμια των ικανοτητων και οτι ενα Gravity Bind, level limit area B αν θυμαμαι καλα κατι τετοιες καρτες κανουν ζημια.απλως εχεις τερατα με μεγαλη επιθεση και κανεις και εσυ γρηγορα ζημια.ολες οι τραπουλες εχουν αδυναμα σημεια.οοοοοοοοοοοοοο,,,,τι τραπουλα και να μου πειτε αν την μελετησουμε λιγο θα βρουμε αδυναμα σημεια!ειτε ειναι lightsworn , six samurai , arcana force , elemental hero destiny hero power deck exodia deck blackwing deck.και κατι ακομα.το ΟΤΚ τι ειναι? lol!

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από xristofo24 Σαβ Απρ 21, 2012 7:02 pm

το OTK ειναι One Turn Kill.. δηλαδη πχ με τα Lightsworn μπορεις σε 1 γυρο να κανεις Special Summon 2 Judgment Dragons δηλαδη 6.000 ποντους επιθεσης (αν σκεφτεις πως με το effect του και 1000 ποντους ζωης καθαριζεις το πεδιο.. και μετα καλεις και τον δευτερο).. επειτα με ενα summon το Lumina, Lightsworn Summoner μπορεις να καλεσεις αλλο ενα τερας απο νεκροταφειο δηλαδη εχεις 6000+1000 (απο lumina) + τους ποντους του τερατος απο το νεκροταφειο (μπορεις να το αναστησεις και με κανα monster reborn ξερω γω η κατι τετοιο) οποτε εχεις συνολικα πανω απο 8000 ποντους επιθεσης με τη μια και ενα τελειο OTK [sugoi] [sugoi] [sugoi] το συγκεκριμενο "σεναριο" με μπολικη τυχη μπορει να γινει και FTK δηλαδη First Turn Kill και να τελειωνεις νωρις νωρις το παιχνιδι .. για την ακριβεια απο το πρωτο γυρο [hihi] [hihi] [hihi] [haha] [haha]

xristofo24
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Kru Liakos Assassin Κυρ Απρ 29, 2012 5:02 am

Πολυ καλο.δυσκολο ομως να γινεται συνεχως!μπορει ο αλλος να εχει καλοστημενο Deck

Kru Liakos Assassin
Greek-Nakama Fansubs Team
Greek-Nakama Fansubs Team

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kyparissos Manh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Light Σαβ Μάης 12, 2012 12:57 am

Το game είναι να σε κάψει!
Έχει πόσες στρατηγικές με το κάθε Deck και με το αν θα αλλάξεις μία κάρτα στο Deck αλλάζει πάλι!

Light
Light
Great Anime Fan
Great Anime Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : New Domino

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από juohmaru Παρ Ιουν 08, 2012 4:47 am

Οσο αφορα τη σειρα...οταν την ειχα πρωτο δειδεν μου κανε τοση εντυπωση, το ψιλοβλεπα αλλα δεν μου κανε αισθηση....
οταν το ξανα ειδα μετα απο καποιο διαστημα και το καταλαβα καλυτερα αρχισε να μ αρεσει αλλα βαριομουν να το ξανα δω ολοκληρο αχαχαχαχ

και οσο αφορα το game παιζω λιγο joey the passion και οπως ειπα εκανα προσφατα deck αλλα ειμαι χαλαρος γιατι συνηθως καιγομαι με κατι και μετα το παραταω....
επειδη δεν εχω κοπο να ξοδεψω χρημα για να το παρατησω μετα απο λιγο το παω χαλαρα για να κρατησει κιολας [hihi]
juohmaru
juohmaru
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Παρ Ιουν 08, 2012 6:54 am

Ε ναι... σιγά σιγά σε καίει! [burning]

Το παιχνίδι αυτό όπως και όλα τα παιχνίδια με κάρτες είναι ψιλό κάψιμο!
Τώρα εντάξει. Πολλές φορές μπορείς να αγοράσεις και κάρτες μέσο του ίντερνετ, βρίσκεις και φθηνές!

Εγώ σαν άνιμε μου άρεσε από το πρώτο επεισόδιο.
Τώρα που κάνουμε το 5D's μιας και είναι η αγαπημένη μου γενιά μετά το Duel Monster, μου αρέσει διπλά από ότι μου άρεσε πιο παλιά.
Και χαίρομαι που γίνεται προσπάθεια και από τον xristofo24 που κάνει την σεζόν 0. Τώρα μόνο ένα γκρούπ να αρχίσει το GX και θα ολοκληρωθεί το Yu-Gi-Oh μετά μόνο Zexal που αυτό όμως δεν είναι και τόσο καλό. Μιας και φύγαμε από το θέμα του θέματος. Και εδώ μιλάμε για το Card Game , ας ανοίξουμέ ένα θέμα στο φόρουμ "Anime" για να τα λέμε εκεί.
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από juohmaru Παρ Ιουν 08, 2012 9:58 am

Kru Liakos Assassin έγραψε:Ασχολειται καποιος απο εσας με Yugioh;εννοω και κανονικα με καρτες και με τα πρωτα επεισοδια.οχι μονο με τα 5D's

Μα εδω λεει και για επεισοδια αν καταλαβαινω καλα οχι μονο για το παιχνιδι γι αυτο και τα ειπα αυτα
juohmaru
juohmaru
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Παρ Ιουν 08, 2012 10:05 am

Αμ μάλιστα! Δικό μου λάθος τότε! Επίδή η κουβέντα ήταν πιο πολύ για το Card Game και μπερδεύτικα.
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από juohmaru Παρ Ιουν 08, 2012 10:37 am

Υπαρχει αλλο αρθρο για το παιχνιδι αλλα ειναι στο off topic οχι στο σπαμ....
αχαχαχαχαχα
πρεπει να αρχισεις να συνηθιζεις το φορουμ σου lol!

πλακα κανω
juohmaru
juohmaru
Newbie
Newbie

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2012
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Παρ Ιουν 08, 2012 10:38 am

Νομίζα πως ήταν αυτό γι' αυτό το είπα... Αλλά τελικά έκανα λάθος!!!

Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από MrNightmare Παρ Ιουν 08, 2012 10:42 am

Mpompiras έγραψε:Αμ μάλιστα! Δικό μου λάθος τότε! Επίδή η κουβέντα ήταν πιο πολύ για το Card Game και μπερδεύτικα.

Χαχαχαχαχα.. θα φας ban δεν επιτρέπονται τέτοια λάθη!
Διαλέγεις Κρεμάλα ή Ban ;
MrNightmare
MrNightmare
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Hell

https://greek-nakama.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Yu-Gi-Oh! Empty Απ: Yu-Gi-Oh!

Δημοσίευση από Mpompiras Παρ Ιουν 08, 2012 10:49 am

MrNightmare έγραψε:Χαχαχαχαχα.. θα φας ban δεν επιτρέπονται τέτοια λάθη!
Διαλέγεις Κρεμάλα ή Ban ή Να φάμε εμείς ban ;
Καλύτερα έτσι! [haha] [haha] [youredead]
Mpompiras
Mpompiras
Administrator
Administrator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

https://greek-nakama.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης